fbpx

Summer & Spin

Pripremite se za najuzbudljiviji događaj ovog leta! “Summer & Spin” uskoro stiže, donoseći sa sobom talas zabave, adrenalina i fantastičnih jackpotova! Ova letnja avantura, organizovana od strane Spin Slot Cluba, biće prava poslastica za sve ljubitelje igara na sreću i dobre zabave.

Srećan 8. Mart - Spin Slot Club

Danas su dame iz Niša i Leskovca obradovane jednim lepim gestom Spin Slot Cluba. Spin Slot Club je obeležio Međunarodni dan žena, tradicionalnom akcijom podele ruža svojim sugrađankama. Izmamljen je osmeh na licima mnogih dama i ponovo je ulepšan jos jedan dan naših sugrađanki. 

Atmosfera u centru grada bila je ispunjena osmehom, razgovorima i pozitivnom energijom, dok su se dame opuštale i uživale u svom posebnom danu.

Kup Radivoja Koraća

Kup Radivoja Koraća, koji nosi ime po jednom od najpoznatijih jugoslovenskih košarkaša, tradicionalno okuplja najbolje ekipe iz cele zemlje u borbi za titulu. Ove godine, uz podršku Spin Slot Cluba, turnir je dobio dodatni sjaj i još bolju organizaciju, na radost svih ljubitelja košarke.

CashMaster je stigao!

Fazi CashMaster slot mašine su konačno stigle! Ove vrhunske mašine, poznate po svojoj inovativnoj tehnologiji i atraktivnim igrama, od sada su dostupne u našim klubovima i pružaju potpuno novo iskustvo igranja. 
Pozivamo sve entuzijaste da posete naše klubove na lokacijama u Nišu Spin Kalča i Spin Bolnica kao i u leskovcu klub Spin Leskovac 2.

Hub Pub - Spin Slot Club Party

Spin Slot Club je organizovao nezaboravnu žurku u klubu “Hub”, privlačeći ljubitelje noćnog života iz celog grada. Gosti su uživali u vrhunskoj muzici, sjajnoj atmosferi i ekskluzivnim promocijama koje je pripremio naš klub.
Ovaj događaj još jednom je potvrdio zašto je Spin Slot Club jedan od najomiljenijih u gradu,

Nišville Jazz Festival

Sinonim za Nišville, pored kvalitetne muzike, je i zabava. Uživanje uz festivalske dane je zagarantovano, a Spin Slot Club se potrudio i ove godine da boravak posetiocima festivala protekne u što opuštenijoj atmosferi gde su mogli da okušaju svoju sreću i dobiju neki od poklona koje smo specijalno za njih pripremili.

Gol za pobedu uz zvuk sirene!

Kakva drama i kakva pobeda nad velikim klubom i velikim rivalom.
U 9. kolu ARKUS Lige, pogotkom Marka Milosavljevića u poslednjoj sekundi i uz 18 odbrana sjajnog Miroslava Kocića, Železničar-Metaloplastika 34:33!
Učvršćena liderska pozicija na tabeli i još korak bliže plej-ofu.
Nastavljamo da bodrimo naše šampione!

Spin pomera svoje granice!

Spin Slot Club ti nudi šansu da postaneš milioner! Od sada SPIN GLOBAL JACKPOT ide do neverovatnih 1.000.000RSD. Poseti jedan od Spin klubova i postani milioner u svom gradu! Ti biraš, jer sreća je u tvojim rukama.

Spin CENTAR dobio novi sjaj!

Moderniji i elegantniji Spin Slot Club u srcu Niša na adresi Svetozara Markovića 10. Sa velikom pažnjom u dizajnu enterijera i odabiru najsitnijih detalja nastao je jedan od najlepših klubova koji pruža poseban komfor svim našim posetiocima. Pored ekskluzivnog ambijenta očekuju vas i aparati poslednje generacije, pregršt različitih džekpotova, bonusa i nagradnih igara!

Spin Slot Club poklonio Nišlijama pametnu klupu

U Obrenovićevoj ulici u Nišu je postavljena pametna klupa koju je građanima Niša darivao Spin Slot Club.
Pametna klupa služiće Nišlijama za predah, ali koristiće im i za dopunu baterija mobilnih telefona, pošto sadrži više različitih priključaka. Oni koji nemaju svoj internet moći će da koriste besplatni internet pametne klupe Spin Slot Club-a.

NOVO! VIP Lounge NOVOMATIC

VIP komfor u jedinstvenom
separe stilu! Novomatic s ponosom predstavlja ugodni separe stil namenjen VIP igračima. Posetite nas
i uverite se da ne postoji bolji način da se gostima ponudi jedinstveni VIP osećaj od ovog prostora
koji je prilagođen u formi separea. očekuju vas i aparati poslednje generacije, pregršt različitih džekpotova, bonusa i nagradnih igara!